Ersoy Gıda - Sağlığınız Güvencenizdir..

Ersoy Gıda

Fahrettin Ersoy olarak 1989 yılında Ersoy Market İşletmeciliğiyle ticari hayatına başlayıp, 1996 yılında yeniden yapılanma süreci paralelinde şirketleşerek , halen kullanılan Ersoy Gıda Paz.Tar.Hay. İnş.Nak.San ve Tic. Ltd. Şti. ünvanını almıştır.

Toptan gıda pazarında Ersoy Gıda adı altında süt ve süt ürünleri ,dondurulmuş gıda ,konserve ve piknik grubu,şarküteri grupları ile dağtım ve pazarlama olarak yenilikçi ve atılımcı ruhu sektöre canlılık kazandırma misyonunu başarıyla sürdürmektedir. Aktif ticaret hayatında sonraki yıllarda ürün yelpazesini geliştirerek geniş bir müşteri portföyü oluşturmuştur.

Ersoy Gıda'nın genç ve dinamik yapısı, güleryüzlü, aktif ve girişken personeliyle kaliteli hizmet, ürün geliştirme, yenilikleri takip etme ve uygulama anlamında rakipleri ile kıyaslandığında daha hızlı hareket imkanı sağlamaktadır.

Şirketimiz toplamda 3000 m2 alan üzerine kurulu olup 2500 m2 si soğuk hava depolarından ve kuru gıda depolama alanlarından, 500 m2 si ise ofis kısımlarından oluşmaktadır.İçerinde 5 bağımsız bölümden oluşan +4 ve -18 olmak üzere 1850 palet ürün stoklama alanına sahiptir. Kaliteli ve güvenli hizmet vermektedir. Müşteri ve firmalardan aldığı güvenle yoluna istikrarlı ve emin adımlarla yürümeye devam etmektedir.

Ersoy Gıda tüketici memnuniyeti ve sağlığını  tüm ticari kaygılardan çok daha ön planda tutarak müşteri memnuniyetini ilke edinmektedir